Products not found

Skarpetki jeździeckie

 

Dla pełnego komfortu i wygody podczas jazdy konnej i treningów koniecznie zaopatrz się w odpowiednie skarpety! Jeśli jeździectwo jest Twoją pasja, oprócz bryczesów czy oficerek powinieneś wyposażyć się w skarpetki jeździeckie, które zapobiegną otarciom nóg oraz zapewnią izolację termiczną – ochłodzą lub ogrzeją, w zależności od pory i potrzeby. Warto zaopatrzyć się w kilka różnych par skarpet jeździeckich!

 

Skarpety do jazdy konnej vs. zwykłe

Czy specjalistyczne skarpety jeździeckie czymś się różnią od tych zwykłych, które nosimy na co dzień? Tak! Są przede wszystkim o wiele bardziej trwałe i odporne na przetarcia i uszkodzenia, dzięki czemu przetrwają nawet najbardziej wymagające treningi i zawody. Skarpetki jeździeckie są dopasowane do jazdy konnej, dzięki czemu sprawią, że długie godziny spędzone z Twoim koniem będą przyjemnością. Selektywnie dobrane materiały zapobiegają wszelkim obtarciom czy odparzeniom, czego zwykłe, codzienne skarpety nie mogą zagwarantować.

Szczególnie polecamy podkolanówki do jazdy konnej, które jeszcze lepiej zabezpieczają nogę i zapewniają wyjątkową wygodę w wysokich oficerkach. Skarpetki jeździeckie muszą być idealnie dopasowane do stopy, aby skutecznie ją odciążać.

 

Skarpety do jazdy konnej Clover Concept Store

Skarpety jeździeckie Clover to połączenie funkcjonalności oraz stylu i wygody. Tworzone z najwyższej jakości materiałów zapewniają komfort, chłonność i dobrą przepuszczalność powietrza. Brak szwów sprawia, że są praktycznie niewyczuwalne na stopie, a specjalne zastosowanie aparatury Sanitized czyni z nich naturalny dezodorant, hamując rozwój bakterii i grzybów.

Nasze skarpety jeździeckie idealnie przylegają do łydki i stopy i sprawdzą się idealnie podczas najbardziej wymagającego wysiłku fizycznego – zarówno na treningu z koniem czy na zawodach, jak i na co dzień! Wysoka jakość materiału zapewnia również możliwość użytkowania przez długi czas.

Skarpety jeździeckie najczęściej noszone są na bryczesy – dobierz więc swój cały zestaw Clover!

You don't have permission to register