Wybierz rozmiar

Wybierz kolor

Koszule konkursowe

 

Odpowiedni i właściwie dobrany strój na zawody jeździeckie to ważna kwestia – sprawia, że prezentujemy się profesjonalnie i lepiej czujemy się w swojej skórze, co oczywiście dodaje nam też pewności siebie. Oprócz prezentacji umiejętności, nienaganny galowy ubiór to również bardzo istotny element konkursowego wystąpienia.

Jakie elementy wchodzą w skład kompletnego stroju jeździeckiego?

Oficerki, białe lub beżowe bryczesy, rękawiczki oraz frak. Pamiętaj też o kasku!

Sędziowie, oprócz umiejętności, kontrolują również strój konkursowy jeźdźca i jego zgodność z obowiązującymi zasadami, warto więc się z nimi zapoznać i przestrzegać zawodowych reguł.

 

Jaka koszula konkursowa?

To, czy wybierzesz koszulę z krótkim, czy długim rękawem zależy w dużej mierze od charakteru zawodów oraz warunków atmosferycznych – dopuszczalne są obie wersje. Koszula powinna mieć biały kołnierzyk lub stójkę. Warto zwrócić uwagę na odpowiednie dobranie rozmiaru, by koszula była dopasowana.

Dla wielbicieli klasyki dobrym wyborem będą koszule w stonowanych kolorach, jak biel, czerń czy granat. Dla jeźdźców lubiących zaszaleć i chcących zwrócić na siebie uwagę idealne będą koszule konkursowe w bardziej intensywnych, nieoczywistych kolorach!

 

Koszule konkursowe Clover Concept Store

Koszule CLOVER to szyk i elegancja – z nimi z pewnością zwrócisz na siebie uwagę na zawodach jeździeckich i zapunktujesz w oczach sędziów.

Nasza pasja do jeździectwa podyktowała nam, jak stworzyć odzież do jazdy konnej, która sprawdzi się w każdych warunkach! Nasze koszule wykonujemy z materiałów, które są przewiewne i oddychające. Stawiamy na wysokie gatunki tkanin, które odprowadzają wilgoć i szybko schną.

Dobierz do koszuli frak, bryczesy i oficerki i stwórz swój elegancki zestaw na zawody! Gwarantujemy, że każdy z Panów znajdzie coś dla siebie!

Wykonane z oddychającego i elastycznego materiału – takie właśnie są nasze koszule konkursowe. Warto też zauważyć, że koszule te szybko schną, co jest dużym plusem podczas kilkudniowych turniejów jeździeckich. W naszej ofercie posiadamy zarówno koszule dla Pań, jak i dla Panów. Oferujemy szeroki wybór koszul na krótki rękaw oraz na długi rękaw.

You don't have permission to register