Products not found

Paski

Dla każdego, kto bardzo poważnie podchodzi do swojej pasji i koni, Idealnym dopełnieniem bryczesów i całej reszty stroju jeździeckiego będzie dobrej jakości pasek. Zaopatrzenie się w odpowiednie i wygodne ubrania gwarantuje nam komfort i swobodę podczas jazdy konnej. Pasek jeździecki spełnia podobną funkcję, co każdy inny – przytrzymuje spodnie, w tym przypadku bryczesy, w jednym miejscu; jednak podczas treningów czy zawodów zadanie to jest niezwykle ważne, zapewnia nam bowiem w pełni bezpieczną jazdę i minimalizuje ryzyko rozproszenia naszej uwagi niedogodnościami.

 

Wysoka jakość pasków jeździeckich

Specjalne paski do jazdy konnej są zazwyczaj bardziej elastyczne i trwałe, aby nie ograniczać swobody ruchów jeźdźca. Są wykonane najczęściej ze skóry lub tworzywa, w zależności od rodzaju. Według naszych preferencji możemy wybrać również paski z różnymi rodzajami zapięć – stylową i widoczną klamrą z logo czy wygodną i praktyczną klamrą przesuwną.

Jeśli do tej pory noszenie pasków jeździeckich nie robiło na Tobie wrażenia, pora to zmienić! Ten element garderoby potrafi dodać naszej zawodowej, a także codziennej stylizacji klasy i szyku. Pasek świetnie dopasuje się zarówno do stroju treningowego, jak i ubrań noszonych na co dzień – jest bardzo stylowym uzupełnieniem. Co więcej, to dodatek niezwykle przyjazny naszej figurze. Efektownie podkreśla talię i sprawia, że nasza sylwetka nabiera idealnych proporcji. To świetny sposób, byś poczuła się pewna siebie i to wcale nie kosztem wygody!

 

Paski do jazdy konnej Clover Concept Store

Chcesz wyglądać profesjonalnie i elegancko? Wybierz jeden z pasków Clover!

Najwyższej jakości, trwałe materiały, wygodne zapięcia, regulacja ułatwiająca dobranie idealnego rozmiaru – to wszystko wyróżnia nasze paski jeździeckie.

Pasek zdecydowanie powinien towarzyszyć Twojej stylizacji na zawody – w połączeniu z elegancką koszulą i jasnymi bryczesami stworzy zestaw, który natychmiast wyróżni Cię na tle konkurentek!

Poza tym pasek to świetny pomysł na prezent dla każdej pasjonatki jazdy konnej!

You don't have permission to register