Kategorie produktów

Wybierz rozmiar

Koszule konkursowe

Odpowiedni i właściwie dobrany strój na zawody jeździeckie to bardzo istotna kwestia – sprawia, że prezentujemy się profesjonalnie i dobrze czujemy się w swojej skórze, co dodaje nam też pewności siebie. Oprócz pokazu umiejętności, nienaganny i pełny, galowy ubiór to również ważny element konkursowego wystąpienia.

Co składa się na kompletny strój jeździecki?

Oficerki, białe lub beżowe bryczesy, rękawiczki oraz frak. Nie zapomnijmy też o kasku, do którego koniecznie zepnijmy włosy, jeśli posiadamy dłuższe.

Sędziowie kontrolują również strój konkursowy jeźdźca i jego zgodność z obowiązującymi zasadami, warto więc się z nimi zapoznać i przestrzegać zawodowych reguł.

Jak wybrać koszulę konkursowa?

To, czy wybierzesz koszulę z krótkim, czy długim rękawem zależy w dużej mierze od charakteru zawodów oraz warunków atmosferycznych – dopuszczalne są obie wersje. Koszula powinna mieć biały kołnierzyk lub stójkę. Warto zwrócić uwagę na odpowiednie dobranie rozmiaru, by koszula była dopasowana – te taliowane dodatkowo podkreślą Twoją sylwetkę i będą prezentować się niezwykle elegancko.

Dla wielbicieli klasyki dobrym wyborem będą koszule w stonowanych kolorach, jak biel, czerń czy granat. Dla jeźdźców lubiących zaszaleć i chcących zwrócić na siebie uwagę idealne będą koszule konkursowe w bardziej intensywnych, nieoczywistych kolorach!

Koszule konkursowe Clover Concept Store

Koszule CLOVER to szyk i elegancja – z nimi z pewnością zwrócisz na siebie uwagę na zawodach jeździeckich i zapunktujesz w oczach sędziów.

Nasza pasja do jeździectwa podyktowała nam, jak stworzyć odzież do jazdy konnej, która sprawdzi się w każdych warunkach! Nasze koszule wykonujemy z materiałów, które są przewiewne i oddychające. Stawiamy na wysokie gatunki tkanin, które odprowadzają wilgoć i szybko schną.

Dobierz do koszuli frak, bryczesy i oficerki i stwórz swój elegancki zestaw na zawody!

Wykonane z oddychającego i elastycznego materiału – takie właśnie są nasze koszule konkursowe. Warto też zauważyć, że koszule te szybko schną, co jest dużym plusem podczas kilkudniowych turniejów jeździeckich. W naszej ofercie posiadamy zarówno koszule dla Pań, jak i dla Panów. Oferujemy szeroki wybór koszul na krótki rękaw oraz na długi rękaw. 

You don't have permission to register