Products not found

Fraki

Frak jeździecki, inaczej rajtrok, to niesamowita dawka szyku, którym zrobisz wrażenie na zawodach!

Jeździectwo samo w sobie jest sportem eleganckim, co zdecydowanie wyróżnia go na tle wszystkich innych dyscyplin. Zawody są wydarzeniem, podczas którego ocenie podlegają oczywiście przede wszystkim umiejętności jeźdźca, ale także jego estetyka i regulaminowy ubiór.

Frak do jazdy konnej jest synonimem klasy, z którą jeździectwo jest kojarzone. Może to być krótka marynarka w przypadku skoków, lub dowolnie – krótka lub długa – do ujeżdżania.

Idealny frak do jazdy konnej

Twoja dyscyplina to ujeżdżanie? Koniecznie zaprezentuj się na zawodach we fraku z tak zwaną jaskółką. Jest to marynarka, której poły wydłużone są w taki sposób, by układały się z tyłu w kształt przypominający ogon jaskółki. Stawiaj na ciemne kolory – czerń albo granat będą idealne.

Uczestniczysz na zawodach w skokach przez przeszkody? Odpowiedni dla Ciebie będzie frak w formie krótkiej, klasycznej marynarki ze względu na wygodę – długie poły przeszkadzałyby w swobodnych skokach. Tutaj również postaw na stonowane kolory, jednak dopuszczalna jest większa dowolność – oprócz klasycznej czerni, granatu czy szarości, możemy wybrać frak czerwony, zielony, brązowy lub niebieski.

Damskie fraki do jazdy konnej Clover Concept Store

Fraki Clover spełniają wszystkie standardy i wymagania stawiane strojom jeździeckim. Są eleganckie, ponadczasowe, perfekcyjnie skrojone, a jednocześnie niezwykle komfortowe. Stworzyliśmy je z najbardziej elastycznych i najlepszych jakościowo materiałów, by nie krępowały ruchów i zapewniały swobodę w najbardziej wymagających chwilach podczas pracy ze swoim podopiecznym.

Nasze fraki idealnie dopasowują się do sylwetki i podkreślają jej walory, dzięki czemu nie przejdziesz, a raczej – nie przejedziesz – niezauważona i zdobędziesz uznanie w oczach nie tylko widzów, ale także sędziów!

W Clover przywiązujemy szczególną uwagę do detali, masz więc gwarancję, że Twój frak będzie wyjątkowy i niepowtarzalny, osadzony w trendach i niezwykle szykowny.

Lubisz przyciągać spojrzenia? Do fraka dobierz koszulę, oficerki i bryczesy z naszego sklepu!

You don't have permission to register