Kategorie produktów

Wybierz rozmiar

Bryczesy damskie

Bryczesy, czyli spodnie do jazdy konnej to nieodłączny element garderoby każdego pasjonata jeździectwa. Ze względów komfortu, wygody i, co najważniejsze, bezpieczeństwa, do tego sportu nie nadają się zwykłe dresy, legginsy czy tym bardziej klasyczne jeansy. Co takiego mają więc w sobie bryczesy, że wznoszą jazdę konną na inny, wyższy poziom?

Spodnie do jazdy konnej cechuje elastyczny materiał, zapobiegający obtarciom bezszwowy krój oraz obecność leja, czyli wstawki wzmacniającej i ułatwiającej dosiad w siodle. Jeśli chodzi o trwałość, bryczesy nie mają sobie równych i są bezkonkurencyjne w porównaniu z klasycznymi spodniami.

Rodzaje bryczesów

Ze względu na rodzaj leja możemy podzielić bryczesy do jazdy konnej na:

  • Bryczesy z lejem pełnym: Wpływają nie tylko na komfort i bezpieczeństwo jazdy, ale gwarantują również poprawę prezencji jeźdźca. Są niezwykle wytrzymałe i chronią przed otarciami.
  • Bryczesy z lejem silikonowym: stosunkowo nowe rozwiązanie, coraz częściej wybierane przez jeźdźców. Antypoślizgowa wstawka w formie wzorów z silikonu po wewnętrznej stronie zapewnia maksymalną przyczepność podczas jazdy w siodle. Takie spodnie cechują się jeszcze większą wygodą i elastycznością.

Bryczesy Clover Concept Store

Wiemy, w jak dużym stopniu odpowiedni strój jeździecki zwiększa radość i przyjemność czerpaną z jazdy konnej oraz jak bardzo wpływa też na bezpieczeństwo w siodle.

Bryczesy CLOVER to gwarancja najwyższej jakości materiałów, które bezpośrednio wpływają na Twój komfort i poczucie swobody podczas treningu.

Wybierz swoje bryczesy, dobierz do nich stylową koszulę i oficerki – elegancki zestaw konkursowy gotowy!

Ze względu na staranność wykonania z uwzględnieniem aktualnych trendów, nasze spodnie jeździeckie idealnie sprawdzą się na zawodach. Wyjątkowy krój i brak szwów gwarantuje wygodę i dopasowanie do sylwetki.

Bryczesy Clover to inwestycja na lata. Wykonane są z elastycznego materiału, są niezwykle wygodne i przyjemne w użytkowaniu. Uzupełnij swoją torbę na zawody o nasze bryczesy. 

You don't have permission to register